Współpraca

"E-platforma działa jak międzynarodowe centrum handlowe, na którym możesz kupić najnowsze modele z Francji, Włoch, Anglii i Turcji, a wszystko w cenach hurtowych."

- Właściciel sklepu odzieżowego

Zamawianie wysokiej jakości odzieży nigdy nie było tak proste! Rozpoczęcie współpracy z nami do niczego nie zobowiązuje. Kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz - na sztuki i w pakietach.

1) Kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz

2) Co tydzień nowa oferta

3) Cięcie kosztów do 30-40%

4) Promocja Twojego sklepu w internecie

Stań się jednym z Dystrybutorów i odmień swój biznes na lepsze!

Obsługa klienta

Sprzedaż detaliczna
Joanna Miecznikowska
joanna.miecznikowska@factory24.pl
tel. kom.: (+48) 575 101 283
www.yolo24.pl

Sprzedaż hurtowa
Wioletta Twardowska

wioletta.twardowska@factory24.pl
tel. kom.: (+48) 784 000 935 
Hurtownia on-line

Sprzedaż detaliczna / SHOWROOM:
ul. Działdowska 9a
13-230 Lidzbark
tel. komórkowy: (+48) 784 000 935
www.yolo24.pl 

Kontakt

Pracuj z nami

Ponieważ moda się zmienia, i to bardzo szybko, dlatego co tydzień udostępniamy nową kolekcję: ponad 50 różnych modeli z Francji, Włoch, Anglii i Turcji. W Factory24 - to TY decydujesz kiedy i za ile zamawiasz. Rozpoczęcie współpracy do niczego Cię nie zobowiązuje. Naszym celem jest rozwój razem z Tobą!

Przynależność do grupy

Dystrybutor poprzez przynależność do grypy zakupowej uzyskuje możliwość otrzymania pomocy w sytuacjach kryzysowych. Pomoc w zakresie wsparcia handlowego, wsparcia technicznego czy w ostateczności wsparcia towarowego. Przynależność do ogólnokrajowej grupy zakupowej zwiększa wiarygodność Dystrybutora na rynku oraz otwiera dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

 

Pakiet usług e-platformy

Naszym partnerom udostępniamy profesjonalną stronę i sklep internetowy oraz program lojalnościowy. Może to być nowy kanał informacji o sklepie oraz nowy kanał sprzedaży. Wg. dostępnych badań rynkowych program lojalnościowy dla sklepów działających w sieci zwiększa sprzedaż do 30%.