Trzy fakty o Factory24

 

FACTORY24 to importer odzieży z Francji, Włoch, Turcji oraz Anglii, który dynamicznie uzpełnia ofertę, udostępniając kilentom nową kolekcję każdego tygodnia. 

 

Kierujemy swoje usługi dla małych i średnich sklepów odzieżowych, które pragną wzbogacić swoją ofertę o modną odzież zza granicy oraz chcą uzyskać dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania biznesem jak strona internetowa, czy analiza rezultatów sprzedażowych.

 

Współpracując z nami nie ponosisz żadnych kosztów, a zyskujesz czas i pieniądze. To TY, czyli nasz klient, decydujesz kiedy i za ile składasz zamówienie.

 

HURTOWE CENY
 PROFESJONALIZM
BOGATA OFERTA
przekonaj się sam
dołaczenie do Factory24 nic nie kosztuje
  

Znajdź nas:

1. zwiastun kolekcji:  www.factory24.pl/najnowsza-kolekcja/

2. pełna kolekcja z rozmiarami i kolorystyką: e-hurtownia internetowa (e-platforma) FACTORY   

3. zdjęcia wszystkich kolekcji:  Facebook/Factory24pl 

Dokumentacja administratora

Obsługa klienta

Sprzedaż detaliczna
Joanna Miecznikowska
joanna.miecznikowska@factory24.pl
tel. kom.: (+48) 575 101 283
www.yolo24.pl

Sprzedaż hurtowa
Wioletta Twardowska

wioletta.twardowska@factory24.pl
tel. kom.: (+48) 784 000 935 
Hurtownia on-line

Sprzedaż detaliczna / SHOWROOM:
ul. Działdowska 9a
13-230 Lidzbark
tel. komórkowy: (+48) 784 000 935
www.yolo24.pl 

Kontakt

Pracuj z nami

Ponieważ moda się zmienia, i to bardzo szybko, dlatego co tydzień udostępniamy nową kolekcję: ponad 50 różnych modeli z Francji, Włoch, Anglii i Turcji. W Factory24 - to TY decydujesz kiedy i za ile zamawiasz. Rozpoczęcie współpracy do niczego Cię nie zobowiązuje. Naszym celem jest rozwój razem z Tobą!

Przynależność do grupy

Dystrybutor poprzez przynależność do grypy zakupowej uzyskuje możliwość otrzymania pomocy w sytuacjach kryzysowych. Pomoc w zakresie wsparcia handlowego, wsparcia technicznego czy w ostateczności wsparcia towarowego. Przynależność do ogólnokrajowej grupy zakupowej zwiększa wiarygodność Dystrybutora na rynku oraz otwiera dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

 

Pakiet usług e-platformy

Naszym partnerom udostępniamy profesjonalną stronę i sklep internetowy oraz program lojalnościowy. Może to być nowy kanał informacji o sklepie oraz nowy kanał sprzedaży. Wg. dostępnych badań rynkowych program lojalnościowy dla sklepów działających w sieci zwiększa sprzedaż do 30%.